sobota, 28 kwietnia 2012

Pomysł na Majówkę

Hej Kochani:)
Pogoda- cudo!! Właśnie pijemy kawkę i ruszamy w teren;) Dla większości z Was pewnie już dziś zaczyna się weekend majowy.. My niestety w tym roku spędzamy majówkę w pracy :(
Niektórzy z Was pewnie wciąż zastanawiają się jak można spędzić ten czas, aby nie wydać fortuny, a poczuć się jak w "ciepłych krajach" i przede wszystkim odpocząć.. Dla tych właśnie osób propozycja majówkowa Ema :)"Wycieczki są zawsze przyjemne, to  należy pamiętać. Zbliża się weekend majowy, wystarczą nam 3 dni aby zobaczyć to co możemy oglądać w telewizji. Z doświadczenia wiemy, że weekend majowy pochłania dużo pieniędzy.. a czy jest różnica, czy te pieniądze przepuścimy w Polsce czy za granicą ? Nie.
Moją propozycją się Tropical Islands pod Berlinem, 2 dni w tym przeolbrzymim Aqua Parku pozwoli się nam uwolnić od codziennych trosk. Wilgotność powietrza rozbierze nas do gaci :)
A dla zainteresowanych spontanicznymi wyjazdami proponuję zapoznać się z domową stroną Wyspy. TU
mamy opsiane dokładnie, co i ile kosztuje.
Dlaczego akurat Tropical? Bo jest niedaleko Polski, jest również największym na świecie kompleksem tego typu. Zjeżdżalnie, bary, palmy, piasek, baseny...
Pobyt całodzienny w takim ośrodku to koszt ok 30 euro plus nocleg, 15 Euro, a tyle mniej więcej kosztuje nocleg w byle jakim hostelu na terenie Europy - to wcale nie jest dużo.. no i możemy zupełnie się odprężyć i przez te kilka dni poczuć się jak w tropikach.. a dla amatorów leżakowania, zjeżdżali wodnych i picia kolorowych drinków to wprost idealny pomysł.
W ośrodku znajduje się informacje jak również na stronie domowej możemy dokonać rezerwacji na nocleg, czy to w bungalowach, namiotach lub domkach różnego rodzaju,
Cały hangar ma 360 metrów długości, 210 szerokości i 107 wysokości, więc jest gdzie chodzić i co oglądać jak również gdzie leżeć ;)
A jak się tam dostać ? Wpisać w nawigację Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick, zrobić zrzutę po 30 zł na paliwo, i pełnym autem wyruszyć na tą niezapomnianą majówkę.
Jako ciekawostkę dodam, że cały kompleks znajduje się w wielkim hangarze, który był stworzony po to aby zbudować tam Zeppelina, czyli Sterowiec Cargolifter.. stąd jego kolosalne rozmiary. Po nieudanym projekcie, został zagospodarowany ku uciesze ludzkości na olbrzymią wyspę z subtropikalnym klimatem."
                                                                                                                  Em


Udanej Majówki i słonecznego dnia :)

4 komentarze:

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.