środa, 22 maja 2013

Malko na Bloglovin

Dobry wieczór:)
Ja tylko na chwilę:) Chciałam Wam jedyne przekazać, że możecie już śledzić mój blog na Bloglovin. Znajdziecie mnie tu.. Malko.
Przyszła pora i na mnie. Choć nie lubię zmian, na które nie mam wpływu (pewnie nie tylko ja), powinno ułatwić nam to poruszanie się po naszych ulubionych blogach. Co z tego będzie- zobaczymy. Nie chciałabym jednak utracić swojej ulubionej listy czytelniczej i wspaniałych czytelników, dlatego postanowiłam już się z platformą powoli oswoić, bo jak zapewne wiecie, od lipca nie będzie już wyjścia.
Jak tylko ogarnę, o co dokładnie w tym wszystkim chodzi odwiedzę Wasze blogi :) Was również zapraszam do dodania mojego bloga do "ulubionych" w Bloglovin. Dobranoc:)

8 komentarzy:

 1. Ja jednak jestem niewtajemniczona - o co chodzi? Listy ulubionych blogów znikną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Bloggera ma zniknąć możliwość obserwowania ulubionych blogów. W związku z tym, żeby później nie szukać ich po całym wirtualnym świecie, można je sobie wszystkie przenieść na Bloglovin :)

   Usuń
  2. Dziękuję :)
   I dodaję :)

   Usuń
 2. A gdzie taka informacja się pojawiła? Bo ja czytam na blogach o tym ale nigdzie wiecej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, jak ja nie lubię takich zmian i narzucania mi nowych reguł, na które nie wyraziłam zgody:( Chcę czy nie, będę musiała pomyśleć o Blogovin:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem coś o tym, ale nie ma wyjścia. Albo nas czeka mnóstwo zakładek na kompie, albo wszystkie blogi w jednym miejscu na Bloglovin :) W sumie to idzie się przyzwyczaić:)

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.