poniedziałek, 21 listopada 2011

yeast effect- jest efekt!

Hej!!
Dziś 27 dzień mojej kuracji drożdżowej, niedługo upłynie pełny miesiąc, a ja już zauważam efekty picia tego niezbyt smacznego trunku. W tym czasie zdecydowanie szybciej  urosły mi włosy, niż w jakimkolwiek innym miesiącu (nie pozostaje mi nic innego, jak przypisać to zjawisko drożdżom ), juuuupi!!!! Moje włosy stały się mocniejsze i jakby mniej wypadały ( stosuje jednak szampony i odżywki, które zapobiegają wypadaniu włosów,o których pisałam już wcześniej, więc pewnie za efekt i one są odpowiedzialne :)). Poza tym, zauważyłam ogólną poprawę kondycji moich włosów- wyglądają zdecydowanie zdrowiej.
Zdecydowałam, że moją kurację przedłużę jeszcze o kilka tygodni, a następnie zrobię przerwę, aż do wiosny. Trzymajcie za mnie kciuki, bo smak jest odrażający- Kto pił ten wie!Żałuję jedynie, że nie zrobiłam zdjęcia przed kuracją, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że efekty są zadziwiające. Wprawdzie brak mi pełnej dokumentacji tego eksperymentu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każda z Was wypróbowała osobiście. Zachęcam :)

5 komentarzy:

 1. Wow! ale długaśne. Lecę do sklepu i też zaczynam od dziś kurację. pozdrwawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniałe włosy. nie wiem czy to zdjecie, ale kolor zniewalający :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również mam ochotę na te drożdże ; >

  OdpowiedzUsuń
 4. A nie lepiej kupić lewitan to tabletki na bazie drożdży piwowarskich! działanie takie same jak po piciu drożdży ! Po dwóch opakowania znacznie urosły mi włosy poprawił się stan paznokci ! naprawdę serdecznie wszystkim polecam ! to działa:) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jednak wolę naturalne sposoby. Unikam wszelkiego rodzaju tabletek. Wolę się przemęczyć tych kilka tygodni, ale przynajmniej wiem co łykam. Jeśli jakąkolwiek substancję chemiczną mogę zastąpić czymś naturalnym- robię to. Wcześniej łykałam różne specyfiki, ale mam wrażenie, że nie były tak skuteczne jak te, które przyjmuję obecnie. Oczywiście wybór pozostawiam każdej z Was. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za Wasze wszystkie komentarze. Bye :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.