wtorek, 4 października 2011

Streetcom i Brise Sense & Spray

Niedawno otrzymałam paczkę z firmy Streetcom (agencja marketingu szeptanego), którego jestem ekspertką. Brałam udział w kampanii odświeżacza Brise Sense & Spray Collection  Drzewo Sandałowe z Bali i Jaśmin- (automatycznego odświeżacza powietrza z czujnikiem ruchu).
Do przetestowania dostałam bardzo elegancki i "inteligentny" produkt. Urządzenie wygląda bardzo gustowne i stylowo. Posiada czujnik ruchu, dzięki któremu zapach jest uwalniany co 20 minut, ale tylko wtedy gdy wykryje ruch. Jeśli nie ma nas w domu i urządzenie nie wykryje poruszenia w pomieszczeniu automatycznie przechodzi w stan uśpienia. Nie działa pod naszą nieobecność. Moim zdaniem jest to fantastyczne rozwiązanie, dzięki któremu odświeżacz starczy nam na dłużej niż ten tradycyjny (pod warunkiem, że nie mamy żadnego zwierzęcia domowego, które wałęsając się po domu będzie uruchamiać nam ten sprzęt).  Jeśli chcemy dodatkowo uwolnić zapach możemy to zrobić za pomocą tzw. przycisku "Boost".
Dekoracyjny, ale prosty wygląd odświeżacza doskonale pasuje do wnętrza każdego domu, a wyszukany zapach tworzy w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój. Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin to mieszanka wyjątkowej, egzotycznej nuty zapachowej. Osobiście polecam.
Aaaa i najważniejsze !!! Jeśli nam się skończy możemy dokupić do niego kolejny wkład.

A już niebawem kolejny produktt do wytestowania ze Streetcomem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.