czwartek, 20 października 2011

Afirmacje

                                     We wszystkim co robię wszechświat mi sprzyja!!!


Hej!
Słyszeliście o afirmacjach (pozytywnych myślach)? Myślę, że ten temat wielu osobom przyda się zwłaszcza podczas jesiennej chandry. Najlepiej wdrożyć je w życie i systematycznie do nich wracać. Mogą być wyrażane poprzez pisanie, czytanie, śpiew...itp.Najlepiej, gdy znajdziecie swój indywidualny sposób na ich zastosowanie. W moim przypadku najlepsze okazało się ich napisanie. Jeżeli pozytywnie myślimy, przyciągamy do siebie pozytywne zdarzenia i nasz świat również staje się pozytywny. Gdy zaczynamy myśleć o negatywnych zdarzeniach- takie do siebie przyciągamy!! Ponosimy klęskę we wszystkim czego się podejmujemy, jesteśmy niezadowoleni i z każdą minutą ten stan się pogłębia. Ponadto udziela się to osobom w naszym otoczeniu. Dlatego tak ważne jest by myśleć pozytywnie, tylko wtedy moc naszych myśli pomyślnie kształtuje naszą rzeczywistość. Dzięki afirmacjom łatwiej jest spełniać nasze marzenia i dążyć do wyznaczonych celów. Musimy jedynie pamiętać, aby prawidłowo ją sformułować... ( nie dajemy sygnału wszechświatowi o tym czego byśmy nie chcieli, ale o tym czego pragniemy!!!! WAŻNE!!!). Najlepiej wypowiadać je w czasie teraźniejszym- tak jakbyśmy już osiągnęli oczekiwany stan (np. Wyglądam rewelacyjnie ), dajemy sobie wtedy większe szanse na spełnienie tej afirmacji. Istotne jest również to, abyśmy wierzyli w to, co chcemy wkomponować w życie i aby forma wypowiedzi była pozytywna. Według mnie jest to fantastyczna forma autosugestii. 

3 komentarze:

  1. ale jesteś piękna :))
    ja rzeczywiście staram się myśleć pozytywnie, odganiać od siebie złe myśli, wychodzi różnie, ale raczej jestem optymistką :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na swoim blogu poświęconemu Zdrowiu afirmacjach i działaniu podświadomości napisałem już kilka artykułów :D jest to temat, którym się interesują od ładnych kilku lat :)

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.