środa, 13 czerwca 2012

wszystko doskonale!

Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zniszczyć tę fatalną aurę, która od jakiegoś czasu nade mną się utrzymuje.. Mówię tu przede wszystkim o tej niefajnej energii, jaka krąży dookoła mnie i daje mi odczuć fizycznie to i owo. Od gardła, przez brzuch, ucho, a nawet oczy przenikają stres, zmartwienia i złe emocje. Wszystko to sprawia pęknięcie najsłabszych ogniw i zmniejszenie odporności całej mnie. Mówię więc głośne NIE tym wszystkim niechcianym emocjom! Materializuję już obrót spraw o 180 stopni, a uwierzcie mi, że właśnie wybrałam najlepszy moment :) Właśnie "te" sprawy mają teraz iść już tylko w dobrym kierunku. Pierwszy krok już postawiony, czekamy tylko na przypieczętowanie i postawienie kolejnych.

A teraz pozostaje mi jedynie oddawać się myślom o doskonałości z potężnym uśmiechem na twarzy i śmiechem, który jest najlepszy na wszystko :)


A Wy macie sposoby na osiągnięcie  swojej prywatnej doskonałości? Miłego:)


13 komentarzy:

 1. Uśmiech i pozytywne nastawienie to podstawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. życzę samych pozytywnych myśli dookoła Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję bardzo,świetny i bardzo ciekawy blog ;-*
  jakie słodkie zdjęcie ;* obserwujemy ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba przeć do przodu jak najmocniej, z uśmiechem i energią, a to, ze czasem noga się powinie, cóż, zdarza się i trzeba znów dalej iść :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piosenka jest cudowna!
  zapraszam do mnie i do obserwowania mojego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładna ,zgrabna,fajny chłopak,zawsze udane zakupy.ideał,a gdzie pozytywne nastawienie. Malko.szczęściaro co ja bym dała za takie życie.Uśmiechnij się i zobacz jaka jesteś śliczna.co mają powiedzieć brzydule,które zawsze mają pod górkę.lub singielki niby z wyboru.brak pracy,forsy.:)ciesz się życiem ..:(P

  OdpowiedzUsuń
 7. Musialam o Tobie Malko u siebie wspomniec
  http://kaaroolaa.blog.com/2012/06/14/moi-ulubiency-o/
  :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lineczko kochana, dziękuję Ci za ciepłe słowa, które wywołały przeogromny uśmiech na mojej twarzy, a jednocześnie wielkie wzruszenie:) Właśnie w takich momentach najbardziej odczuwam sens tego wszystkiego co robię.

   Pozdrawiam ciepło.

   Usuń
 8. A co z twoim przesłaniem .JAK SIĘ NIE MA CO SIĘ LUBI ,TO SIĘ DO TEGO DĄŻY,,powodzenia.pozytywne myślenie przenosi góry :)P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko, a co ma być? Wszystko po staremu, czyli codziennie jestem bliżej osiągnięcia zamierzonego celu :)

   Usuń
 9. Optimism is lucky:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.