niedziela, 24 czerwca 2012

truskawkowe pole

Hej, śpicie już?
Jak Wam minęła sobota? My z Emem byliśmy na truskawkach :)
Jadąc samochodem nagle poczuliśmy ich unoszący się w powietrzu zapach, który tak bardzo poruszył moje zmysły, że nie mogliśmy się nie zatrzymać. Całe pole jest ogrodzone drucianą siatką, a na środku stoi mała drewniana budka, w której to siedzi pani, zaopatrzona w papierowe koszyczki i wagę :) Każdy może wejść na takie pole i samodzielnie zebrać sobie owoce. Miła babeczka przydziela "sektor", a reszta już tylko w naszych rękach (dosłownie). Fajna sprawa, mówię Wam. Sami zbieracie truskawki, które wam wpadną w oko, a ich konsumpcja dzięki temu jest jeszcze przyjemniejsza :)


7 komentarzy:

 1. Fajny pomysł. Smacznego ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Co Ty kurwa wiesz o zbieraniu truskawek... ; >

  A tak poważnie. Fajne truskawkowe doświadczenie, bo ja miałam ostatnio nieco inne. Tydzień wstawania o 5 i raz o 3 w nocy i jazda na szwedzkie pole po truskawki.. Praca trochę do dupy.

  I został mi taki truskawkowy uraz. ; d
  Ale fajnie, że Ty się dobrze bawiłaś! ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam truskawki :))
  Ładne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog :-) Ten post też, bardzo! Szkoda że koło mnie w okolicy nie ma czegoś takiego, może rzeczywiście zbierane przez siebie truskaweczki smakują lepiej. Pozdrawiam i będę od teraz często zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słyszę o takim sposobie kupowania truskawek. Ale rewelacja, na pewno smakują bardziej a i też wiadome jest ich prawdziwe pochodzenie. Zazdraszczam, bo nie znam takiego miejsca w swojej okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 6. jadłabym, zdecydowanie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. truskawki.pychota.super fotki jak zawsze:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.