sobota, 5 stycznia 2013

Jakieś plany?

Hej Kochani.
Jestem już u siebie, więc mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Tak długiej przerwy na moim blogu jeszcze nie było. Tym bardziej dziękuję Wam, za regularne odwiedziny. Cieszę się, że zaglądacie tu, tym samym darząc moją osobę tak wielkim zaufaniem i sympatią. Mam nadzieję, że ten rok zaczął się dla Was doskonale i jesteście gotowi na nowe wyzwania. Z początkiem roku zdecydowanie łatwiej jest coś sobie postanowić, więc nie traćcie ani chwili !! Styczeń to idealny czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć i  projektów, z których realizacją nie zdążyliśmy w tamtym roku!! (I nie traktujcie ich jak "odgrzewane kotlety"- w kwestii marzeń liczy się wytrwałość, a zaległości trzeba nadrobić).
Ja na pewno zadbam o częstsze spacery i nie zamartwianie się na zapas! Poza tym urozmaicę swoją wiedzę i będę rozwijać wyobraźnię. Spełnię kilka swoich marzeń i marzeń innych osób. Dowiem się więcej o sobie i innych. Poświęcę więcej czasu mojej lustrzance. Wymarzę sobie coś jeszcze i urzeczywistnię to...

Na końcu milczeć i radować się będę!! :) A Wy ?


1 komentarz:

  1. oj ja mam wiele planów na nowy rok, ale już widzę, że z wykonaniem niektórych będzie cięzko np. z poświęceniem więcej czasu na naukę ;) we wtorek dwie laborki, w srodę dwa zaliczenia a ja już piątego stycznia zmarnowałam swoje postanowienie ale do końca roku jeszcze mam czas ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.