poniedziałek, 2 lipca 2012

Nie marnuj swojego czasu- zrób krok do przodu!

Zastanawialiście się już nad tym, że...?

Zawsze znajdzie się ktoś, kto nas nie będzie lubił. A może nas nie lubić z wielu względów.. Może być grubszy, chudszy, brzydszy lub czegoś nam zazdrościć.. A zazdrościć można wielu rzeczy.. szczęścia, urody, optymizmu, partnera i czego tylko dusza zapragnie.Wielu ludzi próbuje osiągnąć swoje szczęście, budując swój świat opierając się na zasadach odrębnych jednostek, będąc jednocześnie kopią kogoś innego. Tak się nie da. Nie da się, być kimś innym, niż się jest. Kimś, kim nie jest się naprawdę- wtedy zawsze pozostaje pustka. I chodzą potem po świecie tacy przygnębieni, niezadowoleni z życia ludzie...Krytykują wszystkich i wszystko, w głębi duszy zazdroszcząc drugiemu tego, czego sami nie potrafią osiągnąć. Zamiast pogadać z samym sobą, dowiedzieć się czego chcą, ruszyć swój tyłek i wreszcie zadziałać. Zrobić krok w przód. Nie dla innych, zrobić go dla siebie!
Żeby poczuć zadowolenie z życia, trzeba przede wszystkim polubić siebie i do końca być sobą. Osobisty sukces rodzi się w nas samych, a nie na zewnątrz. Zewnętrzną stronę dostrzega świat i ludzie, ale wszystko jest w nas.
Pomyślcie o tym już dziś, aby nie marnować swojego czasu:)

fot. po lewej- M.Maciejewski/ make up. K. Maciocha
fot. po prawej- O. Góralewicz/ make up M. Greinert

10 komentarzy:

 1. Masz racje, mnóstwo jest w nas takich uczuć. Szkoda, że zapominamy, że to indywidualność daje nam większe poczucie wartości, to dzięki niej jesteśmy lepsi :)
  Mama zawsze powtarzała mi 'patrz się na siebie' i wiem dziś że ma 100% racji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja właśnie ruszyłam tyłek i jutro ide na rozmowy w sprawie pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. :o)
  alez ja mysle w podobny sposob od zawsze! :o)))))))
  Swietne fotografie, zwlaszcza ta po prawej Malko :o)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak pięknie napisane! Tylko czasami taka rozmowa z samym sobą to bardzo stresująca rozmowa dlatego cały czas ją odkładamy ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Własny sukces .własne pragnienie.żyć własnym życiem to ważne:)wyglądasz pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie tak jest. Po co przejmować się bezmyślną krytyką innych typu "Ale jesteś gruba" itp. Jeżeli dobrze się czujemy, to znaczy że żyjemy w zgodzie z samym sobą...

  OdpowiedzUsuń
 7. masz racje!!! podpisuję się;)

  OdpowiedzUsuń
 8. zawsze tak jest i będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że do większości to po prostu nie dociera.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z tym.życie bez toksycznych myśli i krytyki innych. zazdrości,i skupieniu się na pozytywnych aspektach życia .pod tym się podpisuje obiema rękami:):)Malko pięknie wyglądasz.:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.