wtorek, 19 lutego 2013

Bo kto jak nie Ty!!?

Skoncentruj się! Na tym co jesz, co myślisz, co mówisz...
Koncentracja to świadomy stan- decyzja należy do Ciebie!
Jeśli tylko mocno czegoś pragniesz poświęć temu całą swoją uwagę. Wyznacz cel i nie spuszczaj go z oczu, tylko wtedy przybliżysz się do niego.
Z pewnością większości z nas bez problemu przychodzi koncentrowanie się na brzydkiej pogodzie lub problemach zdrowotnych. To dowód na to, że potrafimy całą swoją uwagę skupić na jednej rzeczy. Jeśli już wiemy, że można... Myślmy o czymś przyjemnym, bo chyba każdy z nas oczekuje od życia samych doskonałości..
Zdecyduj czego pragniesz, co chcesz w życiu osiągnąć i wytrwale dąż do realizacji tego celu. Jeśli tylko swoje myśli skierujesz we właściwym kierunku i zdecydujesz, że nie odpuścisz dopóki Twoje marzenie się nie spełni wszystko musi się udać. Schudniesz, przytyjesz, zdasz prawo jazdy, wyjedziesz w wymarzoną podróż lub zostaniesz magistrem farmacji- wszystko czego pragniesz możesz urzeczywistnić.

decyzja wewnątrz = działanie na zewnątrz

A ponadto!
Pomyśl o sobie w samych superlatywach (uwierz w siebie i zaufaj sobie- BO KTO JAK NIE TY!!?), polub swojego sąsiada (nawet jeśli nie daje ci do tego powodów), zacznij dzień z uśmiechem na twarzy i z uśmiechem zasypiaj- to bardzo ułatwi sprawę:)
Odważnie podejmuj decyzje (nawet te, których nie jesteś do końca pewien/-na), spontaniczność często potrafi rozwiązać największe życiowe dylematy i ułatwić osiągnięcie celu:) Myśl pozytywnie i nie przejmuj się tym, co powiedzą inni!


Miłego wieczoru :)

5 komentarzy:

 1. No to dałaś mi niezłego kopa do działania! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby takie proste słowa, a jednak czasem tak trudne do wprowadzenia w życie.. Mimo wszystko tak bardzo inspirujące :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z Toba i wprowadziłam juz je w zycie:)sprawdza sie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej dziękuję, bardzo mi miło :)

  a co do posta niestety nie umiem tak łatwo wprowadzać tego w życie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.