wtorek, 20 listopada 2012

sposób na zimne i trudne dni

Dziś przychodzę do Was z czymś gorącym, pluszowym i kojącym ból. Czymś, co może umilić nam sezon zimowy, gdy wyłączą nam ogrzewanie lub będziemy się chcieli najzwyczajniej w świecie dogrzać. To również cudotwórca w dziedzinie uśmierzania bólu pleców, pomaga przy zapaleniu pęcherza, bólach ucha, zębów lub w przypadku bólu menstruacyjnego. Wystarczy go tylko napełnić gorącą wodą, porządnie zakręcić, wsadzić w pokrowiec i rozkoszować się ciepłem!

A Wy, korzystacie z termoforów? Mój jest ze mną już kilka lat i dobrze radzi sobie w różnych sytuacjach. Myślę, że jest to naprawdę przydatna rzecz. Polecam wypróbować tej zimy:)

4 komentarze:

 1. Tak zdecydowanie przy zapaleniach pęcherza pomaga, a wiem bo czesto przechodziłam i przechodzę zapalenie tego typu i może nie wylecza całkowicie bo bez leków się nie obędzie ,ale pomaga dojść szybciej do zdrowia. Muszę chyba sobie sprawić swój termofor bo zwykle pozyczam.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ !!!! Uważam , że babcine termofory są najlepsze na ból pleców i zmarznięte odnogi i kocyk do kompletu oczywieście i grzane winko ...

  ps nie ukrywam że wolę gorący piasek, kamienie i wodę ... ale termofor, gorące kapiele w wannie też mnie satysfakcjonują
  MONT

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie mam, bo (odpukać) nie gnębią mnie zbytnio bóle menstruacyjne ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad, każdy Twój komentarz jest niezwykle cenny:)
Anonimowi, proszę się podpisywać.